Opinie

Opinie

 

 

Prześlij opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

DODAJ OPINIĘ

Średnia ocena:  
 15 Opinie
Dodał Aneta

Rewelacyjne jedzenie i fantastyczne miejsce na spotkania zarówno ze znajomymi jak i z rodziną.

Dodał Martyna/Sebastian

Odwiedziliśmy dziś lokal (26.08.18) jesteśmy mile zaskoczeni klimatem, jedzeniem i bardzo miłą obsługą. Będąc w Suwałkach na pewno odwiedzimy lokal kolejny raz.

Dodał Agnieszka

Przesympatyczna obsługa. Dobra kuchnia. Chce się wracać.

Dodał Izabela&Karol

Dziękujemy Panie Piotrze, za miły wieczór z bardzo dobrym jedzeniem i miłą obsługą????

Dodał Nightwalker1824

Bardzo znane i chyba lubiane miejsce w Suwałkach. Wychodzi na to, że zasłużenie. Jedzenie jest bardzo dobre, obsługa jak najbardziej w porządku. Karta nie jest nudna i wywołuje efekt chęci spróbowania wszystkiego, jest kolorowa i bardzo czytelna. A oprócz tego, że dobre, to bardzo duże porcje:) Lokal duży, podzielony na różne strefy, ma swój klimat. Plusem są też dodatkowe atrakcje, np. systematyczne koncerty.

Dodał Tom Zaj

Super rosołek, i filet z sandacza mazurskiego już nie wspomnę o lemoniadzie. Jeszcze raz

Dodał Agata Świerczewska

Pizza przepyszna! Bardzo, bardzo polecam

Dodał Daniel Gryszkiewicz

Witam,bardzo elegancki lokal,sympatyczny i uśmiechnięty personel,świetne i przejrzyste menu po polsku i angielsku,posiłki i kawa-MISTRZOSTWO ŚWIATA!! zdecydowanie polecam!!

Dodał Margo Terceiro

Cudowne miejsce z klimatem zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Przemiła obsługa i niezapomniane wrażenia przy akompaniamencie dobrego jedzenia.

Dodał Krzysztof Masłowski

Świetna muza, miła obsługa, relaksująca atmosfera. Zdarza się czasem kucharzom coś przesuszyć lub przesolić ale znacznie częściej dania są smaczne i ładnie podane. Chyba nigdzie w mieście nie jadłem lepszych polędwiczek w sosie grzybowym. Wracam więc tu dosyć często a podczas Suwałki Blues Festival zazwyczaj jestem już od śniadania

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»